Просунуті юзери підкажіть будь ласка що робити

Модератор: Support

Просунуті юзери підкажіть будь ласка що робити

Повідомлення dym » 04 травня 2014, 09:14

Шановні, ситуація наступна

Почистив клинером кеш й тепер мене не пускає в мою скриньку, хоча логін й пароль 100 відсотків правильний.
Мабуть система безпеки укрнету сприйняла мої спроби ввійти за спроби взлому скриньки.
Така ситуація у мене не вперше. Так вже пару разів було й через пару тижнів я знову міг увійти у скиньку. Хоча можливо на сей раз буде не так...
Питаня в тому що мені позаріз потрібно зайти в скриньку у найближчі дні а поновити вхід через укрнет не реально. Я реєстрував скриньку давно и забув додаткові питання й тп.
Пробував ввійти в скриньку з інших компів. Теж не пускає.
Шановні підкажіть шо в такому випадку можна зробити???????

пм. якщо я написав не в тому розділі то вибачаюсь і прошу модератора не видалти тему а перенести
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Re: Просунуті юзери підкажіть будь ласка що робити

Повідомлення Dojo » 04 травня 2014, 10:14

Доброго дня, dym !
Дякуємо за звернення.
Спробуйте скористатися формою відновлення паролю або підтримкою користувачів сайту, де Ви можете написати адміністрації сайту, або зателефонувати за номерами телефону, які вказані на цій же сторінці.
Dojo
Користувач
 
Повідомлення: 86
З нами з: 25 травня 2013, 07:55

Re: Просунуті юзери підкажіть будь ласка що робити

Повідомлення dym » 04 травня 2014, 12:05

Dojo написав:Доброго дня, dym !
Дякуємо за звернення.
Спробуйте скористатися формою відновлення паролю або підтримкою користувачів сайту, де Ви можете написати адміністрації сайту, або зателефонувати за номерами телефону, які вказані на цій же сторінці.



Дякую за відповідь, але штука в тому шо відновлення не можливе бо я реєстрував скриньку років 8 тому й забув всі додаткові питання
щодо телефону... можливо в понеділок спробую, але шось якось слабко віриться... якшо нема служби он-лайн питання се вже про багато каже..
до речі а основа з яким оператором співпрацює, бо якось особливо не звертав уваги?
Востаннє редагувалось dym в 04 травня 2014, 12:07, всього редагувалось 1 раз.
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Re: Просунуті юзери підкажіть будь ласка що робити

Повідомлення Dojo » 04 травня 2014, 13:19

dym написав:
Dojo написав:Доброго дня, dym !
Дякуємо за звернення.
Спробуйте скористатися формою відновлення паролю або підтримкою користувачів сайту, де Ви можете написати адміністрації сайту, або зателефонувати за номерами телефону, які вказані на цій же сторінці.



Дякую за відповідь, але штука в тому шо відновлення не можливе бо я реєстрував скриньку років 8 тому й забув всі додаткові питання
щодо телефону... можливо в понеділок спробую, але шось якось слабко віриться... якшо нема служби он-лайн питання се вже про багато каже..
до речі а основа з яким оператором співпрацює, бо якось особливо не звертав уваги?


Будь-ласка уточніть, що саме Ви мали на увазі під цим питанням?
Dojo
Користувач
 
Повідомлення: 86
З нами з: 25 травня 2013, 07:55

Re: Просунуті юзери підкажіть будь ласка що робити

Повідомлення dym » 05 травня 2014, 07:38

Dojo написав:
dym написав:
Будь-ласка уточніть, що саме Ви мали на увазі під цим питанням?


та власне я побачив по лінку телефони служби підтримки операторів мтс, київстар і тп й чомусь мені ввійшло в голову шо основа може з кимось з них співпрацювати... вибачаюсь
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31


Повернутись до Питання - відповідь

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей

cron