чим на має в першу чергу займатись місцева влада?

Модератор: Support

чим на має в першу чергу займатись місцева влада?

Повідомлення dym » 14 травня 2014, 11:23

Ну в ідеалі? Ну які проблеми вона має вирішувати першочергово? Якою є ваша думка з сього приводу?
якщо можна по пунктам- назвіть пунктів 5-10
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Re: чим на має в першу чергу займатись місцева влада?

Повідомлення dym » 15 травня 2014, 07:40

шановні, тобто ніхто не може сформулювати парочку пунктів того чого він бажав від місцевої влади??
чому так виходить що всі завжди незадоволені й знають як не треба й ніхто не здатен запропонувати позитиву?
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Re: чим на має в першу чергу займатись місцева влада?

Повідомлення Sage » 15 травня 2014, 08:35

Доброе утро.
На данном форуме нашей компании обычно не обсуждаются подобные темы. Если хотите узнать общественное мнение жителей города, рекомендую обратиться например на городской форум : http://forum.cn.ua
Sage
Аватар користувача
Адміністратор
 
Повідомлення: 445
Images: 6
З нами з: 11 жовтня 2012, 09:21
Звідки: ОСНОВА

Re: чим на має в першу чергу займатись місцева влада?

Повідомлення dym » 15 травня 2014, 10:30

Sage написав:Доброе утро.
На данном форуме нашей компании обычно не обсуждаются подобные темы. Если хотите узнать общественное мнение жителей города, рекомендую обратиться например на городской форум : http://forum.cn.ua


ЯСНО
але хіба се заборонена тема? ну до сього не обговорювали а тепер можна й обговорити
Я звісно міг би й на форумі укр правди спитати й ще деінде, але скажу так- чим більший форум тим неадекватніші там тролі й тим менша можливість вести розмову по суті.
Коротше- не бачу причину щоб не висловити свою позицію по означеному питанню тут... ну хоча б уже почавши з модераторів. Бо хіба модератори вже за самою суттю не є пасіонарнимищодо інших??
:-):
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Re: чим на має в першу чергу займатись місцева влада?

Повідомлення gor » 15 травня 2014, 10:54

Ну так висловіть свою позицію, ніхто не заважає.... Але я особисто вважаю, що політика така тема, що краще її тут не піднімати.
gor
Мешканець
 
Повідомлення: 1787
З нами з: 24 березня 2010, 11:57

Re: чим на має в першу чергу займатись місцева влада?

Повідомлення dym » 15 травня 2014, 11:51

gor написав:Ну так висловіть свою позицію, ніхто не заважає.... Але я особисто вважаю, що політика така тема, що краще її тут не піднімати.

так штука в тому шо свою позицію я знаю, а от ви чогось боїтесь...
якшо вже навіть місцеве самоврядування се політика якої треба боятися так тоді бажаю тобі прожити життя премудрим піскарем. Мені ж се не підходить.
Повторюю- я можу викласти своє бачення, але тоді всі будуть на нього орієнтуватися, мені ж цікаво дізнатися шось нове
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Re: чим на має в першу чергу займатись місцева влада?

Повідомлення dym » 16 травня 2014, 07:24

тобто я правильно розумію- в принципі всіх все влаштовує... ніхто нічого не хоче на своему районі змінити... шо сказати- КРАСОТА
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31


Повернутись до Проблемы города

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron