Питання і відповіді по ЦТВ

Модератор: Support

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення Gerda » 07 лютого 2014, 11:24

dym написав:доброго дня
ситуація наступна-
хотів встановити цифру
прийшли люди й сказали - на телевизорі є тюнер й потрібно лише сплатити абонентну плату. Ну принаймні я так зрозумів.
Брат пішов оформлювати документи й там йому по його словам прояснили - не важливо є чи ні тюнер, потрібно додатково сплати 450 грн, за якийсь то іще тюнер.
Таке в наші плани не входило й він відмовився від оформлення.

Тепер питання- так проясніть ситуацію-
а- для чого потрібен іще один тюнер коли вже є підходящій по всім параметрам
б- чому перевіряльники які приходили не сказали се одразу- невже важко їх навчити шо казати?

і іще- я правильно розумію що за цифру платиться абон плата по кожномут тб а не так як інет за одне ай-пі?

Доброго дня, dym, давайте спробуємо розібратися в даній ситуації, була оформлена заявка на тестування сумісності обладнання, а саме, модуля умовного доступу (САМ модуля ) з Вашим телеприймачем. Спеціалісти встановили, що Ваш телеприймач обладнанний вбудованим цифровим тюнером стандарту DVB-C та роз`ємом PCMCIA, отже для перегляду цифрових телеканалів, які кодуються, необхідно придбати САМ модуль, вартість якого складає 450 грн .
За переглад цифрових телеканалів на кожний телеприймач нараховується абон. плата, на другий телеприймач надається знижка 25 % від абон плати, за третій - 50 %.
Dym, якщо залишилися питання, чекаємо Вас в центрах обслуговування абонентів або за телефоном 600-500
Gerda
Аватар користувача
Користувач
 
Повідомлення: 287
З нами з: 10 лютого 2010, 08:31

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення dym » 07 лютого 2014, 11:52

Gerda написав:
За переглад цифрових телеканалів на кожний телеприймач нараховується абон. плата, на другий телеприймач надається знижка 25 % від абон плати, за третій - 50 %.
Dym, якщо залишилися питання, чекаємо Вас в центрах обслуговування абонентів або за телефоном 600-500



спасибі за швидку й чітку відповідь. Щодо питань, то вони є. Можна задати тут, бо по телефону або мекати або заікатись почну й тп...

так ось-
Я зрозумів що з 1 телевізор - 100%,якщо +1тв то знижка 25%, якщо +2 тв то знижка 50%. Мене цікавить питання - якщо пакет Інтернет+ТБ, то означає що знижка з 89 грн? Я ж правильно зрозумів?
Але по ходу якщо се так то тут є деяка суперечність тариф то включає і оплату за цифру й за інтернет. Тобто приблизно половина з 89 грн йде за тв половина за інет.Ну от припустим в квартирі 1 компютер й 3 тв.
Чому в такому разі не брати з додаткових тв не 89 грн, а половину від 89 грн (тобто тариф саме за тв без інету) мінус 25%, а половину від 89 грн мінус 50%?

буду вдячний як за розгорнуту відповідь, так й за окреме підтвердження виділеного мною питання
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення Gerda » 07 лютого 2014, 12:19

dym написав:
Gerda написав:
За переглад цифрових телеканалів на кожний телеприймач нараховується абон. плата, на другий телеприймач надається знижка 25 % від абон плати, за третій - 50 %.
Dym, якщо залишилися питання, чекаємо Вас в центрах обслуговування абонентів або за телефоном 600-500



спасибі за швидку й чітку відповідь. Щодо питань, то вони є. Можна задати тут, бо по телефону або мекати або заікатись почну й тп... так ось-
Я зрозумів що з 1 телевізор - 100%,якщо +1тв то знижка 25%, якщо +2 тв то знижка 50%. Мене цікавить питання - якщо пакет Інтернет+ТБ, то означає що знижка з 89 грн? Я ж правильно зрозумів?
Але по ходу якщо се так то тут є деяка суперечність тариф то включає і оплату за цифру й за інтернет. Тобто приблизно половина з 89 грн йде за тв половина за інет.Ну от припустим в квартирі 1 компютер й 3 тв.
Чому в такому разі не брати з додаткових тв не 89 грн, а половину від 89 грн (тобто тариф саме за тв без інету) мінус 25%, а половину від 89 грн мінус 50%?
буду вдячний як за розгорнуту відповідь, так й за окреме підтвердження виділеного мною питання

Dym, пакет Інтернет+ТБ коштує 89 грн в місяц, якщо Ви бажаєте отримувати послугу цифрового телебачення на другому телеприймачеві, на нього встановлюється тюнер або САМ модуль та нараховується абон плата 49 грн, компанія робить знижку на другий телеприймач 25 %, тобто 49 - 25 % = 36,75 грн . Хочу звернути Вашу увагу, що аналоговий сигнал не кодується й надається безкоштовно на другий телеприймач, якщо за адресою вже є цифрове телебачення
Таким чином, якщо укладено договір на комплексну послугу інтернет + ЦТБ ( ЦТБ транслюється на одному телеприймачеві), то плата за місяць 89 грн, аналог безкоштовно.
Якщо ЦТБ транслюється на двох тв, та ви вже підключені до комплексної послуги інтернет + ЦТБ, то плата за місяць складає 89 + 36,75 = 125,75 грн, аналог безкоштовно. На третій телеприймач з ЦТБ додаємо 49-50 % = 24,50 грн
Востаннє редагувалось Gerda в 07 лютого 2014, 12:33, всього редагувалось 1 раз.
Gerda
Аватар користувача
Користувач
 
Повідомлення: 287
З нами з: 10 лютого 2010, 08:31

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення dym » 07 лютого 2014, 13:22

Gerda написав:Dym, пакет Інтернет+ТБ коштує 89 грн в місяц, якщо Ви бажаєте отримувати послугу цифрового телебачення на другому телеприймачеві, на нього встановлюється тюнер або САМ модуль та нараховується абон плата 49 грн, компанія робить знижку на другий телеприймач 25 %, тобто 49 - 25 % = 36,75 грн . Хочу звернути Вашу увагу, що аналоговий сигнал не кодується й надається безкоштовно на другий телеприймач, якщо за адресою вже є цифрове телебачення
Таким чином, якщо укладено договір на комплексну послугу інтернет + ЦТБ ( ЦТБ транслюється на одному телеприймачеві), то плата за місяць 89 грн, аналог безкоштовно.
Якщо ЦТБ транслюється на двох тв, та ви вже підключені до комплексної послуги інтернет + ЦТБ, то плата за місяць складає 89 + 36,75 = 125,75 грн, аналог безкоштовно. На третій телеприймач з ЦТБ додаємо 49-50 % = 24,50 грн


ясно
все дуже чітко й зрозуміло викладено
єдине питання яке ще є -
якщо я захочу дивитися цифру на двох телевізорах то САМ модуль встановлюється 1 й платиться 450 грн, чи я маю встановити 2 САМ модуля по 1 на кожен телевізор й таким чином моя плата за встановлення цифри на 2 телевізора (без абонплати) буде 900 грн?
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення Gerda » 07 лютого 2014, 13:32

dym написав:
Gerda написав:Dym, пакет Інтернет+ТБ коштує 89 грн в місяц, якщо Ви бажаєте отримувати послугу цифрового телебачення на другому телеприймачеві, на нього встановлюється тюнер або САМ модуль та нараховується абон плата 49 грн, компанія робить знижку на другий телеприймач 25 %, тобто 49 - 25 % = 36,75 грн . Хочу звернути Вашу увагу, що аналоговий сигнал не кодується й надається безкоштовно на другий телеприймач, якщо за адресою вже є цифрове телебачення
Таким чином, якщо укладено договір на комплексну послугу інтернет + ЦТБ ( ЦТБ транслюється на одному телеприймачеві), то плата за місяць 89 грн, аналог безкоштовно.
Якщо ЦТБ транслюється на двох тв, та ви вже підключені до комплексної послуги інтернет + ЦТБ, то плата за місяць складає 89 + 36,75 = 125,75 грн, аналог безкоштовно. На третій телеприймач з ЦТБ додаємо 49-50 % = 24,50 грн


ясно
все дуже чітко й зрозуміло викладено
єдине питання яке ще є -
якщо я захочу дивитися цифру на двох телевізорах то САМ модуль встановлюється 1 й платиться 450 грн, чи я маю встановити 2 САМ модуля по 1 на кожен телевізор й таким чином моя плата за встановлення цифри на 2 телевізора (без абонплати) буде 900 грн?

Dym, дякую за питання, звертаю увагу, що цифровий сигнал кодується, на кожний телеприймач потрібно встановити САМ модуль, тобто для одночасного перегляду ЦТБ на двох телеприймачах потрібно два САМ модулі.
Gerda
Аватар користувача
Користувач
 
Повідомлення: 287
З нами з: 10 лютого 2010, 08:31

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення dym » 07 лютого 2014, 13:59

дяка
все чітко й ясно зрозумів
буду думати
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення dym » 21 лютого 2014, 08:41

доброго дня
підєднав цифрове тб, але як завжди не у всьому розібрався при встановленні
отож є 2 питання
1- наскільки я зрозумів при підключенні бонусом на місяць йдуть додаткові канали. Але ось тут питання- а як вираховувати місяць? якщо я пыдэднався 18 лютого то канали будуть йти до 18 березня чи вони будуть йти тільки в лютому місяці й пропадуть 1 березня?
2- так як я підєднався до послуги цифрове + інтернет, то знову ж таки питання- звідколи я можу користуватись послугою безлімітного інету- з дня підєднання чи з 1 числа наступного місяця?

вибачаюсь якщо питання не зовсім по темі
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення Gerda » 21 лютого 2014, 09:12

dym написав:доброго дня
підєднав цифрове тб, але як завжди не у всьому розібрався при встановленні
отож є 2 питання
1- наскільки я зрозумів при підключенні бонусом на місяць йдуть додаткові канали. Але ось тут питання- а як вираховувати місяць? якщо я пыдэднався 18 лютого то канали будуть йти до 18 березня чи вони будуть йти тільки в лютому місяці й пропадуть 1 березня?
2- так як я підєднався до послуги цифрове + інтернет, то знову ж таки питання- звідколи я можу користуватись послугою безлімітного інету- з дня підєднання чи з 1 числа наступного місяця?
вибачаюсь якщо питання не зовсім по темі

Доброго ранку, dym , переглядати додаткові преміальних пакетів згідно акції "Спробуй цифру" Ви маєте можливість цілий місяц ( 30 днів ) з дня підключення, а потім рекомендую безкоштовно перейти на пакет "Все включено", до якого входять всі наші канали та безлімітний інтернет на швидкості до 60 Мбіт/с всього за 120 грн/місяц .
По другому питанню - користуватися послугою Ви маєте можливість з дня підключення до мережі, абонентна плата згідно регламенту надання телекомунікаційних послуг також нараховується із дня підключення до мережі . Датою підключення вважається дата підписання акту прийому-передачі виконаних робіт, у Вашому випадку це 19 лютого 2014р. Звертаю увагу, що внесений Вами аванс в розмірі 2-х абонентних плат розподіляється пропорційно.
Востаннє редагувалось Gerda в 25 лютого 2014, 11:26, всього редагувалось 5 разів.
Gerda
Аватар користувача
Користувач
 
Повідомлення: 287
З нами з: 10 лютого 2010, 08:31

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення dym » 21 лютого 2014, 09:18

дякую за вичерпну відповідь
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення SerG » 05 березня 2014, 20:49

Просьба к владельцам телевизоров Phillips.
Проверьте, пожалуйста, корректно ли работают телеканалы «Интер», «Чернигов», «1+1», «Оружие».
SerG
Користувач
 
Повідомлення: 251
Images: 0
З нами з: 02 липня 2010, 18:44

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення albatros » 05 березня 2014, 21:38

SerG написав:Просьба к владельцам телевизоров Phillips.
Проверьте, пожалуйста, корректно ли работают телеканалы «Интер», «Чернигов», «1+1», «Оружие».

У меня телик филипс 6606т . Интер, чернигов и оружие в цыфре не показывали вобще, 1+1 работал отлично.. но где то неделю назад забарахлил, не показывал... вот по просьбе щас глянул эти каналы, идут все нормально.
albatros
Новачок
 
Повідомлення: 1
З нами з: 08 жовтня 2013, 20:45

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення seperovych » 07 березня 2014, 14:55

SerG написав:Просьба к владельцам телевизоров Phillips.
Проверьте, пожалуйста, корректно ли работают телеканалы «Интер», «Чернигов», «1+1», «Оружие».


Телевизор Телевизор Philips 32PFL7404H, все работает нормально! :co_ol:
seperovych
Новачок
 
Повідомлення: 48
З нами з: 22 вересня 2012, 22:34
Звідки: Чернигов

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення evgenijbox » 21 березня 2014, 21:54

Здравствуйте!
Скажите как упорядочнить каналы в тюнере по своему усмотрению? а то там такой бардак после сканирования, все национальные в перемешку с другими, родителям очень неудобно, спасибо.
Добавьте нормальные каналы.
evgenijbox
Аватар користувача
Користувач
 
Повідомлення: 67
З нами з: 08 березня 2012, 14:40

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення fallenhero » 22 березня 2014, 08:39

Здравствуйте, evgenijbox.
Напишите пожалуйста модель Вашего тюнера.
fallenhero
Користувач
 
Повідомлення: 52
З нами з: 22 листопада 2012, 15:33

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення evgenijbox » 22 березня 2014, 12:40

fallenhero написав:Здравствуйте, evgenijbox.
Напишите пожалуйста модель Вашего тюнера.


Opticum XC80
Добавьте нормальные каналы.
evgenijbox
Аватар користувача
Користувач
 
Повідомлення: 67
З нами з: 08 березня 2012, 14:40

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення fallenhero » 22 березня 2014, 14:04

Для Opticum XC80:

кнопка MENU на пульте тюнера --> Пункт меню "Редактировать канал" --> Пункт подменю "Список ТВ каналов" --> На экране появится текущий список каналов. Для перемещения конкретного канала надо нажать кнопку Желтого цвета, стрелками "Вверх" и "Вниз" на пульте выбрать интересующий канал, нажать кнопку "ОК" и стрелками перемещать выбранный канал по списку после чего еще раз нажать на кнопку "ОК" для установки текущего канала на выбранную позицию.
fallenhero
Користувач
 
Повідомлення: 52
З нами з: 22 листопада 2012, 15:33

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення evgenijbox » 22 березня 2014, 15:02

Большое спасибо
Добавьте нормальные каналы.
evgenijbox
Аватар користувача
Користувач
 
Повідомлення: 67
З нами з: 08 березня 2012, 14:40

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення dym » 31 березня 2014, 08:53

доброго дня
є питаннячко по трансляції канала TLC
при першій настройці каналів сей канал йшов в перекладі на російську... потім чомусь став йти виключно на англійській
недавно я знову пересканував канали і знову канал йшов в перекладі... але через пару днів знов почав йти на англійській
Я не фанат сього каналу, моливо все не зовсім так як я описав . Я просто пишу про те з чим стикнувся.
От зара вмикаю- на англійській у мене йде...
Так проясніть будь ласка що до чого. Канал надалі буде йти лише англійською???
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення afftar » 31 березня 2014, 09:24

Добрый день, dym!
На канале TLC есть две дорожки: одна на английском, вторая на русском. Попробуйте выбрать другую дорожку.
afftar
Користувач
 
Повідомлення: 63
З нами з: 14 січня 2013, 16:31

Re: Вопросы и ответы по ЦТВ

Повідомлення dym » 31 березня 2014, 13:43

вибачаюсь, а як се зробити?
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Поперед.Далі

Повернутись до Кабельне цифрове телебачення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron