А де на форумі можна спитати думку людей наприклад про ...

Модератор: Support

А де на форумі можна спитати думку людей наприклад про ...

Повідомлення dym » 06 травня 2014, 08:50

те який на їхню думку кращій телевізор, компютер, телефон... ну коротше де можна проконсультуватись у народу щодо любого продукта???

У мене, наприклад, як завжди не зовсім актуально щодо пори року, зявилась можливість придбати гарний електричний обігрівач приміщень. Я думаю в нинішні часи штука потрібна й згодиться.
Так от питання- ті що в курсі справи- підкажіть який обігрівач на вашу думку відповідає критерію ціна-якість?
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Re: А де на форумі можна спитати думку людей наприклад про ...

Повідомлення solder » 06 травня 2014, 14:16

Отвечу на русском. На мой взгляд самый лучший обогреватель - это кондиционер с функцией обогрева. Но это если своё жильё. За каждый киловатт электроэнергии дает в два раза больше тепла, за счет функции теплового насоса (кто понял). Ну а если нет такой возможности, то масляный, любого бренда.
solder
Новачок
 
Повідомлення: 11
З нами з: 06 травня 2014, 14:04

Re: А де на форумі можна спитати думку людей наприклад про ...

Повідомлення solder » 06 травня 2014, 14:19

Но, замечу, что кондиционер в режиме нагрева можно использовать в межсезонье, когда мороз до -5. Хотя наверняка есть и более универсальные модели.
solder
Новачок
 
Повідомлення: 11
З нами з: 06 травня 2014, 14:04

Re: А де на форумі можна спитати думку людей наприклад про ...

Повідомлення dym » 07 травня 2014, 12:08

кондиціонер звісно добре, ніхто не сперечається, але
1- хіба ціна кондиціонера не зависока?
2- хіба встановлений в одній кімнаті кондиціоенр обігріє інші кімнати? Я не спец, але наскільки я розумію більшіість кондиціонерів стаціонарні , нє? а от обігрівачі переносні
3- старий масляний у мене є. Накаляється сильно- обігріває погано.

тут же я про марки обігрівачів питав... може у кого є...
хто шо може сказати про УФО і тп?
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Re: А де на форумі можна спитати думку людей наприклад про ...

Повідомлення gor » 07 травня 2014, 20:11

УФО - обличчя палає, а повітря холодне. Я б не брав. Голосую за масляний обігрівач.
gor
Мешканець
 
Повідомлення: 1787
З нами з: 24 березня 2010, 11:57

Re: А де на форумі можна спитати думку людей наприклад про ...

Повідомлення dym » 08 травня 2014, 11:13

ну добро, нехай буде масляний
але ж він те ж буває різної потужності, різний за якістю й ціною...
може хто недавно купував або в курсі так той розповість більш конкретніше про марку й тому подібне
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31

Re: А де на форумі можна спитати думку людей наприклад про ...

Повідомлення Mesia » 08 травня 2014, 23:03

Мощность - зависит от площади обогреваемого помещения. Расчет прост - 80-100 Вт на 1 м2 площади.
Играет роль еще и площадь теплоотдачи, по простому - сколько секций в самом обогревателе. Чем больше, тем быстрее прогревает воздух в помещении. Советовал бы обратить внимание на технику фирмы DeLonghi, особенно серии Rapido и Dragon. "Драконы" вообще по теплоотдаче - лидер. Сколько стоят? Не знаю. Думаю, в магазинах можно посмотреть. Но не дешево. Хороши также Thomas, но в магазинах Чернигова я их давно не видел.
По поводу недорогих. Минимальная допустимая толщина метала. Зачастую неаккуратно заделанные стыки секций. Минимум масла. Термостаты и вообще электрическая часть вызывает сомнения в долговечности и надежности. Учитывая, что во время работы масло там нагревается где-то до 60 С, побоялся бы такие покупать.
Для быстрого прогрева помещения советовал бы обратить внимание на конвекторы. Многие модели их можно закрепить на стене.
Как дополнительный источник обогрева уже много лет использую микатермический обогреватель. "Копипастить", что это такое и как работает, не буду - "Гугль" подскажет. :-) Но в последние годы в магазинах их не видел. А, может, просто не смотрел? :-)
Будут конкретные вопросы - постараюсь ответить в меру своих знаний.
Mesia
Аватар користувача
Користувач
 
Повідомлення: 88
З нами з: 08 квітня 2010, 00:31

Re: А де на форумі можна спитати думку людей наприклад про ...

Повідомлення dym » 12 травня 2014, 11:53

дякую за консультацію
й хотілося б задати більш конкретне питання та мабуть все ж все на місті в магазині тре вирішувати... подивитись, послухати, порівняти...
коротше- ще раз дякую
dym
Новачок
 
Повідомлення: 35
З нами з: 20 червня 2013, 13:31


Повернутись до Философия, психология, жизненные проблемы и вопросы

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron